niedziela, 9 listopada 2014

ZKF świętował 10-lecie

Wczoraj na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury "Centrum" w Zawierciu odbyła się impreza z okazji 10-lecia istnienia Zawierciańskiego Klubu Filmowego.
Podczas wydarzenia pokazywano przeszłość ZKFu w formie interesującej prezentacji. Dziękowano również zasłużonym dla klubu ludziom. Zaprezentowano ponadto kilka filmów, które klub zrealizował w ostatnim czasie. Całe wydarzenie uświetniły występ Agnieszki Mrozińskiej - Jaszczuk oraz brzmienia zespołu Teddy Band.

Przez te dziesięć lat Zawierciański Klub Filmowy zrobił dla naszego miasta wiele dobrych rzeczy. Członkowie klubu przyczynili się do promowania miasta w całej Polsce. ZKF zrealizował wiele świetnych projektów filmowych i promocyjnych. Należą się wielkie gratulacje dla jego założycieli i członków.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/