niedziela, 2 listopada 2014

Będzie się działo - kulturalne propozycje na listopad

Ten listopad zapowiada się ciekawie. W tym miesiącu planuje się wiele ciekawych wydarzeń. Oto tylko kilka najciekawszych z nich. Na bieżąco na stronie będą ukazywać się informacje o nowych wydarzeniach.

[kliknijcie na tytuł by dowiedzieć się więcej!]1. Koncert The Dumplings w Bistro Mojego Brata.
13 listopada w jednej z najbardziej znanych restauracji w Zawierciu odbędzie się koncert duetu młodych artystów z Zabrza - The Dumplings. Bilety po 30 zł.

2. Występ kabaretu Ani Mru Mru
7 listopada 2014 r. o godz. 17.30 i 20.00 w MOKu wystąpi kabaret Ani Mru Mru. Kabareciarze będą bawić publiczność w Zawierciu już kolejny raz. Bilety po 60 zł.

3. Występ kabaretu Neo-Nówka
29 listopada na hali OSiR II przy ulicy Blanowskiej wystąpią artyści kabaretowi z Wrocławia - Kabaret Neo-Nówka. Bilety po 55 zł

4. Targi Weselne 2014
9 listopada w sali bankietowej Rotunda przy ul. Długiej 7 w Zawierciu odbędzie się druga edycja targów weselnych. Organizatorzy planują wiele atrakcji, co sprawi, że będzie to duże wydarzenie kulturalne. Wstęp wolny.

5. Wieczór z piosenkami Anny German
7 listopada o 17:00 w auli Zespołu Szkół im. J. Bema w Zawierciu odbędzie się koncert przygotowany przez uczniów szkoły pn. "Wieczór z piosenkami Anny German". Wstęp wolny.

6. Cyrk Safari w Zawierciu
4 listopada w Zawierciu o godz. 17 na placu przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej będzie można zobaczyć Cyrk Safari. Bilety po 25 zł i 15 zł (dzieci).


7. Nowości filmowe w MOKu
Na ten miesiąc Miejski Ośrodek Kultury w Zawierciu przygotował kilka ciekawych nowości. Więcej o tym w dziale "Kinomaniak".

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT NOWYCH WYDARZEŃ WKRÓTCE NA PORTALU

1 komentarz:

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/