sobota, 25 października 2014

Neo-nówka w Zawierciu!

Już 29 listopada do Zawiercia przyjedzie znany w całym kraju Kabaret Neo-nówka. Artyści z Wrocławia zaprezentują swój najnowszy program przed zawierciańską publicznością.

- „Pielgrzymka do miejsc śmiesznych” - to tytuł najnowszego program Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem wrocławianie zabierają widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie, jakie powinno. W tym programie Neo-Nówka stara się zaskoczyć widza nową i czasami zaskakującą formą prezentowanych skeczy. W programie zobaczycie wyraziste postacie, kąśliwe puenty i charakterystyczny dla Neo-Nówki pazur. Nie zabraknie również autorskich piosenek i muzyki na żywo. Jak mawiają znawcy tematu: „Tego jeszcze nie grali”. To po prostu trzeba zobaczyć. - czytamy w zapowiedzi wydarzenia.
Ponadto należy dodać, że kabaret będzie występował w towarzystwie słynnego już zespołu "Żarówki".
Występ odbędzie się 29 listopada 2014 r. o godz. 17.00 na hali widowiskowo - sportowej OSiR w Zawierciu przy ulicy Blanowskiej 40. Czas trwania programu to około 100 minut, natomiast cena biletu to 55 zł. Wejściówki można nabyć w biurze OSiR I na ul. Moniuszki 10 lub na stronie internetowej www.biletynakabarety.pl. Ilość miejsc jest ograniczona.
Organizatorem występu w Zawierciu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zawierciu oraz Agencja Artystyczna "Joanna" z Kielc.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/