wtorek, 7 października 2014

Targi Weselne 2014 w Zawierciu już wkrótce

9 listopada 2014 roku, w niedzielę odbędą się Jurajskie Targi Weselne. W sali bankietowej Rotunda, przy ulicy Długiej 7 w Zawierciu odbędą się największe targi imprez okolicznościowych na Jurze. Będzie to już druga edycja tego wydarzenia.
Listopadowe Targi Weselne w Rotundzie będą prezentacją firm z regionu Jury oraz panujących obecnie trendów w usługach ślubno-weselnych. Targi będą również dobrym miejscem na spotkanie branżowe przedstawicieli firm obsługujących imprezy okolicznościowe - wymianę doświadczeń i wzajemne polecenia oraz nawiązanie współpracy w świetnej atmosferze. 
Głównym atutem wydarzenia jest swojska atmosfera imprezy weselnej, panująca podczas targów. Zaplanowano m.in pokazy mody oraz występy zespołów. Ponadto, będzie można spróbować wykwintnych potraw oraz deserów z weselnego menu. Targi zapowiadają się obiecująco, zapraszam już teraz. 

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl

1 komentarz:

  1. Czy możecie polecić jakiegoś profesjonalnego fotografa, który wykona zdjęcia całej oprawy ślubnej? Zależy im na tym aby zdjęcia były na najwyższym poziomie artystycznym. Co myślicie na temat http://www.grabowski-foto.pl? Warto podpisać z nim umowę?

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/