czwartek, 3 kwietnia 2014

Propozycje na weekend

Wielkimi krokami zbliża się weekend. Sprawdźmy, co ciekawego będzie działo się w naszym mieście!

1. Półfinał mistrzostw Polski w piłce ręcznej w Zawierciu. W dniach 4 - 6 kwietnia młodzi piłkarze Viretu rozegrają mecze w ramach półfinałów MP z trzema różnymi drużynami. Więcej informacji na plakacie. Wstęp wolny!
2. "Impresje na Wielkanoc". W dniu 6 kwietnia w Pałacyku nad Wartą w Kromołowie przy ulicy Filaretów 1 odbędzie się Kiermasz Rękodzieła Artystycznego. W programie:
- wystawa konkursowa i liczne atrakcje kiermaszowe,
- godz. 14:00 - zajęcia plastyczne, malowanie pisanki
- godz. 15:00 - wręczenie nagród w konkursie "Kogut"
Wstęp wolny.

3. Spotkanie z Janem Pospieszalskim. 5 kwietnia Zawiercie odwiedzi znany dziennikarz, publicysta i muzyk - Jan Pospieszalski. Spotkanie odbędzie się w ramach projektu "Młodzieżowa Akademia Obywatelska", ale na spotkanie może przyjść każdy. Wstęp wolny. Więcej informacji: www.otozawiercie.blogspot.com/2014/03/jan-pospieszalski-w-zawierciu.html

4. Spektakle ekologiczny i profilaktyczny; "Wielkie psotki małej Dorotki" i "Zaczarowany komputer". Ten pierwszy odbędzie się 4 kwietnia o godz. 10:00, a ten drugi 6 kwietnia o godzinie 11:00.  
Wstęp wolny.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/