środa, 2 kwietnia 2014

Fontanna wciąż nie działa


Jest piękny kwiecień. Słońce świeci na całego, ludzie żwawo spacerują po mieście. Wszyscy są uśmiechnięci - w końcu wiosna! I to już od 13 dni. W Centrum nie inaczej; wszystko tętni życiem, oprócz... fontanny. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych obiektów w Zawierciu jest wciąż nieczynny. Ogólnie cały plac Jana Pawła II jest jakiś taki opustoszały. Nie ma wody - nie ma ludzi na ławkach. Nie ma też zbyt dużo zieleni. Żadna firma nie zaczęła sadzić żadnych krzewów czy kwiatów. Moim skromnym zdaniem to już najwyższa pora. Jest ciepły kwiecień, więc najwyższa pora uruchomić fontannę; na przykład wzorem Łaz, gdzie ich fontanna już działa. 

Dobrym pomysłem byłoby też zagospodarowanie terenu obok fontanny przed Świętami Wielkanocnymi. Tak jak na Boże Narodzenie stanęła tu wielka choinka, teraz mogłoby tu stanąć na przykład [wzorem Lublina] wielka pisanka :-) Czemu by nie?

1 komentarz:

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/