czwartek, 10 października 2013

Przebudowa ul. Południowej poprawi sytuację?

Gdy na Żabkach powstało nowe rondo, wiele kontrowersji wywołała zmiana organizacji ruchu na ulicy Huldczyńskiego. Z ulicy tej nie ma bowiem bezpośredniego wyjazdu na rondo, a przy wyjeździe jest tylko nakaz jazdy w prawo.  Być może teraz dostanie się na rondo będzie łatwiejsze, gdyż właśnie został ogłoszony przetarg na przebudowę ulicy Południowej. Według planów przebudowy powstanie nowy kawałek tej drogi, od obecnej ul. Południowej, do ul. Piłsudskiego na wysokości budynku "Kalan Kebab".
Szczegóły możecie zobaczyć na planie. Według warunków przetargu prace mają się zakończyć pod koniec grudnia.
Czy przebudowa drogi polepszy sytuację związaną z dojazdem na rondo? Powstanie przecież tak potrzebna dla niektórych droga dojazdowa do ulicy Piłsudskiego, lecz czy nie spowoduje to większych korków na tej ulicy? Jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie?
Co o tym sądzicie?

fotografia przedstawia
miejsce, gdzie wkrótce
powstanie nowa droga  

1 komentarz:

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/