wtorek, 8 października 2013

Remontują Glinianą (foto)

Od początku miesiąca trwają prace na ulicy Glinianej w Zawierciu. Całkowitej metamorfozie podda się kolejny odcinek tej drogi (od hurtowni do skrzyżowania z ul. Armii Krajowej). 
O konieczności tego remontu mówiło się już od dawna. Dotychczas, aby tamtędy przejechać, trzeba było zwolnić, żeby nie uszkodzić sobie samochodu... Pod koniec 2011 roku zakończył się remont kawałka jezdni, mniej więcej do końca zabudowań. Wtedy władze miasta zapewniały nas, że nastąpi II etap inwestycji. I nastąpił. Teraz można będzie tamtędy przejechać bez narażania się na ewentualne problemy związane z naszym autem.
Obecnie usunięto już starą nawierzchnię i pozostałą małą infrastrukturę drogową. Do końca października ruch w tamtych okolicach będzie zablokowany. 
Inwestycję zlecił Powiat, po udzieleniu pomocy finansowej od Gminy Zawiercie w wysokości 200 tys. złotych.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/