piątek, 4 października 2013

Patman Crew w TVN (zapowiedź)

fot.  FB/PatmanCrew
W tą sobotę na kanale TVN zostanie wyemitowany kolejny odcinek show "Mam Talent". Co ważne dla nas - wystąpią w nim członkowie trio z Zawiercia i Myszkowa - Patman Crew!
Patman Crew w Zawierciu zasłynęło przede wszystkim ze swojego występu w programie "Got to Dance". Potem zaczęli występować na różnego rodzaju imprezach, a następnie otworzyli nowe studio tańca, które mieści się obecnie na ulicy Słowackiego. Jedno z ich ważniejszych osiągnięć, to zwycięstwo w Międzynarodowym Turnieju Tańca w kategorii Urban Dance Style.Daje im to tytuł mistrza świata!
Teraz zgłosili się do programu Mam Talent. Dziś nie będzie to odcinek na żywo, ale ponieważ przeszli przez casting, niemal pewne jest, że zakwalifikują się do półfinału. A teraz będziemy mogli ich zobaczyć w telewizji, w TVN-ie, jutro tj. w sobotę o 20:05 ze swoim występem pn. "Muzeum".

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/