czwartek, 4 kwietnia 2013

Zespół Likeit w Must Be The Music!

Już w najbliższą niedzielę o godz. 20:00, na kanale Telewizji Polsat, wyemitowany zostanie jeden z odcinków znanego show - Must Be The Music. Wystąpi tam zespół z Pilicy - Likeit!
Grupa jest doskonale znana zawierciańskiej publiczności. Zadebiutowała na Zawierciańskiej Scenie Młodych, którą wygrała. Teraz członkowie zespołu walczyć będą o wejście do finału programu MBTM. Zachęcam do oglądania niedzielnego show, a także na SMS-owe wspieranie na zespołu Likeit!
Oprócz Zawierciańskiej Sceny Młodych, Zespół gra na terenie całego powiatu, a nawet w powiatach sąsiadujących. Pochwalić mogą się też występem na WOŚP Zawiercie 2013, lub występem na Majówce Zawiercie w 2012 roku.
Wiadomo, że zespół zagra 20 kwietnia na imprezie "MotoSerce", a także na zawierciańskiej Majówce!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/