niedziela, 7 października 2018

"Zawiercie na dwóch kółkach" - mieszkańcy pojechali na rajd rowerowy

Dziś, 7 października zorganizowano rajd rowerowy pod hasłem "Zawiercie na dwóch kółkach". W imprezie wzięło udział ponad 100 osób.
Rajd miał na celu promuję bezpiecznej jazdy na rowerze i zachęcenie do wspólnego, aktywnego spędzania czasu z rodziną i znajomymi na jurze. Na biorących udział mieszkańców, czekała kiełbasa podwawelska z grilla, pajda chleba, smalec i ogórek. Mieszkańcy przejechali przez Józefów i Krępę na Centurię i wrócili do Zawiercia. Miejscem startu i mety było boisko Szkoły Podstawowej nr 3. Organizatorem imprezy była Fundacja z Pomysłem, a rajd sfinansowany został w ramach ogólnopolskiego programu "Decydujesz, pomagamy" organizowanego przez Tesco Polska.

Patronat medialny nad imprezą objął Portal OtoZawiercie.pl. 
1 komentarz:

  1. impreza super tylko piwka brakło dla rodziców. następnym razem zróbcie pare punktów z nawadnianiem na trasie. wtedy będzie na szóstke. narazie cztery plus

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/