poniedziałek, 10 września 2018

Debata Wyborcza z kandydatami na Prezydenta Zawiercia

Zbliżają się wybory samorządowe 2018. Odbędą się one już w niedzielę 21 października. Aby zachować jak największą obiektywność i jednocześnie dać mieszkańcom najlepszy ogląd na sytuację polityczną, Portal OtoZawiercie.pl wraz z KulturalneZawiercie.pl, Dziennikiem Zachodnim i zawiercianskie.pl, organizują debatę!To będzie coś, czego jeszcze w takiej formie, w naszym mieście nie było. Na scenie sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury "Centrum" zmierzy się piątka kandydatów na stanowisko Prezydenta Miasta Zawiercie. Do wszystkich kandydatów dotarliśmy z informacją o debacie i każdego zaprosiliśmy. Debata podzielona będzie na kilka części, kandydaci znajdą się pod ostrzałem pytań z różnych dziedzin. Poruszone zostanie wiele zagadnień z bieżącej tematyki związanej z Zawierciem. Dowiemy się, kto ma jaką wizję miasta, jakie ma plany. Będzie można na żywo zobaczyć, kto co ma do powiedzenia, zamiast tylko oglądać wizerunki kandydatów na plakatach. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich na żywo, na salę widowiskową MOK w dniu 14 października o godzinie 14:00. Wstęp jest wolny, każdy zainteresowany będzie mógł obejrzeć debatę. Wydarzenie poprowadzą: Paulina Musialska z Dziennika Zachodniego, Mariusz Makieła z KulturalneZawiercie.pl, Paweł Kmieck z zawiercianskie.pl oraz ja, Jakub Kosoń jako OtoZawiercie.pl. 

Szykuje się bardzo interesujące spotkanie. Mamy nadzieję, że ta debata realnie wpłynie na te wybory, a mieszkańcy zobaczą na żywo, co każdy kandydat ma do powiedzenia i zaproponowania. Świadomość wyborców to bardzo ważna rzecz przy tak istotnych wyborach. 21 października zawiercianie zadecydują, kto zostanie Prezydentem Miasta Zawiercie na okres 5 lat. 8 komentarzy:

 1. Witam szanowną redakcje bardzo fajny pomysł .A jeśli będzie duże zainteresowanie jakie jest rozwiązanie na wysłuchanie debaty czy nie warto wprowadzić jakiś zakres biletów albo coś na wzor akredytacji dla nzainteresowanych?

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam! Na sali widowiskowej MOK jest ponad 400 miejsc więc powinno wystarczyć. Jeśli jednak nie, to szykujemy transmisję "na żywo" na naszych social media.

  OdpowiedzUsuń
 3. Godzina na debatę wybrana tak, że pożal się boże. Kto o tej porze nie je obiadu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też chcieliśmy później. Jednak w MOKu powiedzieli nam, że nie można później, bo koniecznie wieczorem musi lecieć film. Nie od nas to zależy.

   Usuń
  2. To można było zrobić o 10.oo! Godzina bardziej poręczna niż 14.00.

   Usuń
 4. Ma to sens tylko wtedy jeśli kandydaci będą odpowiadać na jedne te same pytania kierowane do wszystkich ,by się nie powtórzyła debata Mazur -Mach, gdzie Mazura pytano jak widzi rozwój miasta , a Macha zarzucano oskarżeniami co źle zrobił ...

  OdpowiedzUsuń
 5. A czy będzie Fotoszopka?

  OdpowiedzUsuń
 6. Zawierciańskiego.pl podało informację,że debata się nie odbędzie,gdyż na udział odpowiedział jedynie p.Konarski i Peroń. Teraz wszystko jasne ,kto ma odwagę wypowiadać się na forum !!!!!

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/