niedziela, 8 lipca 2018

Pierwszy Plenerowy Wieczór Młodych Talentów już za nami!

W piątek 6 lipca na skwerze przy pomniku Adama Mickiewicza obok MOK w Zawierciu zorganizowaliśmy Plenerowy Wieczór Młodych Talentów.


Była to pierwsza odsłona wakacyjnej edycji tego nowego projektu kulturalnego w Zawierciu. Stworzyliśmy na skwerze pierwszą plenerową kawiarnię artystyczną. Ustawiliśmy stoliki, do dyspozycji gości były krzesełka i leżaki. Była lemoniada i poczęstunek. Przygotowano również Strefę Pukawki - sponsora wydarzenia. 

Na mieszkańców, którzy przybyli tego dnia na skwer w centrum miasta, czekało dużo dobrej muzyki. Najpierw zaprezentowała się Patrycja Gotfryd na gitarze, a następnie wystąpił funkowy zespół Fancy A w składzie: Basia Rymarowicz, Jakub Kaczyński, Hania Błoch, Szymon Błoch, Filip Wójcik i Wojtek Pala. 

Był to pierwszy wieczór i cieszę się, że zarówno pogoda jak i mieszkańcy dopisali. Na następne wieczory szykujemy jeszcze więcej muzycznych (i nie tylko) wrażeń. Będzie jeszcze więcej atrakcji. To dopiero początek i wciąż się rozkręcamy. Jako lider projektu, już teraz serdecznie zapraszam na kolejne odsłony Plenerowych Wieczorów Młodych Talentów w terminach 3 i 31 sierpnia. 


Zobaczcie zdjęcia autorstwa Pauli Soboty oraz Michała i Anny Jastrząb!

4 komentarze:

 1. Super pomysł ,więcej takich imprez to miasto może się obudzi i trochę kultury się przyda .Brawa dla organizatorów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jaja sobie robisz/ Co to znaczy, że "miasto się obudzi i trochę kultury się przyda"? To do tej pory te wszystkie koncerty w MOK to było nic? Te plenerowe występy z lat ubiegłych przy fontannie, na muszli koncertowej w parku to było nic? Zacznij szerzej otwierać oczy i nie obrażaj bezmyślnymi wpisami innych co już dawno robili co najmniej tak dobre koncerty jak ten z artykułu.

   Usuń
 2. Ojej, sorka. Chwała wszystkim ,którzy przyczynili się do rozruszania kultury w tym mieście.Przepraszam wszystkich organizatorów i proszę o jeszcze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekamy na bis! Brawa dla pomysłodawców i wykonawców. Tylko Mickiewicza warto byłoby umyć bo przedstawia sobą obraz nędzy i rozpaczy-to tak na marginesie

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/