piątek, 6 lipca 2018

Już dziś Plenerowy Wieczór Młodych Talentów w Zawierciu

Rozpoczyna się kolejny młodzieżowy projekt w Zawierciu - Plenerowy Wieczór Młodych Talentów. Już dziś jego pierwsza odsłona.Młodzieżowa Rada Miasta zaczęła realizować Wieczory Młodych Talentów w marcu w Galerii Muzealnej Leszka Dutki. Pokazały one spore zainteresowanie projektami kulturalnymi w Zawierciu. Frekwencja była tak duża, że w Galerii brakowało miejsc siedzących. Teraz, ponieważ zaczęły się wakacje, przenosimy się w plener. Odbędą się łącznie trzy Plenerowe Wieczory Młodych Talentów. Pierwszy z nich już dzisiaj - 6 lipca.


Miejscem wydarzeń będzie skwer przy pomniku Adama Mickiewicza obok MOK (przy zbiegu ulic Leśnej i Sienkiewicza). To właśnie tam będą występować młodzi artyści, w ciekawej scenografii i dzięki nagłośnieniu, które udostępnia MOK. Powstanie tam również kawiarnia artystyczna "pod chmurką", czyli tak jak wcześniej w galerii, do dyspozycji mieszkańców będą stoliki, krzesełka, a teraz również leżaki, a także lemoniada i poczęstunek. Będzie również Strefa Pukawki. 

Pierwszy koncert już dziś o godz. 20:00! Zaprezentują się przed Wami fantastyczni młodzi artyści - Patrycja Gotfryd, która wykona utwory na gitarze, oraz zespół funkowy Fancy A - w składzie: Basia Rymarowicz, Jakub Kaczyński, Hania Błoch, Szymon Błoch, Filip Wójcik i Wojtek Pala. To będzie z pewnością duża dawka pozytywnych, funkowych kawałków! 

Jako lider projektu serdecznie zapraszam na ten pierwszy, inauguracyjny Wieczór! Wspierajmy młodych i zdolnych artystów! Ten projekt to pozytywna zmiana w Zawierciu i cieszę się, że udało się doprowadzić do realizacji tego wydarzenia. 

Jakub Kosoń 


 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/