poniedziałek, 26 lutego 2018

Czwarty odcinek programu "Zawiercie Rozmawia"

Ukazał się kolejny odcinek programu Portalu OtoZawiercie.pl i studia Cicha Strona Miasta. Tym razem w studiu gościłem Annę Łągiewkę - instruktorkę zumby, bachaty i animatorkę tańca dla dzieci. Anna Łągiewka opowiadała m.in o zabawnych historiach związanych ze swoim zajęciem, o tym, jak to jest łączyć pracę nauczyciela matematyki i instruktora, a także o swoich początkach i o bachacie. Zobaczcie sami, jak wyglądał czwarty odcinek programu. Zostańcie z nami, ponieważ już za tydzień gościem programu będzie Andrzej Jabłoński - sportowiec, trener, pisarz i strażnik miejski. 

"Zawiercie Rozmawia" to projekt Portalu OtoZawiercie.pl i studia Cicha Strona Miasta. Realizujemy wspólnie programy "na żywo" w formie cyklicznej, co tydzień w każdą niedzielę o godzinie 20:00. 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/