sobota, 23 grudnia 2017

Tańczyli dla Dawida Trepki w studiu Freedom Dance Academy

23 grudnia, w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia, w Zawierciu zorganizowano akcję charytatywną dla 15-letniego Dawida Trepki.Miejscem imprezy było Studio Tańca Freedom Dance Academy przy ul. Daszyńskiego 55. Zgromadziło się tam kilkadziesiąt osób, które zatańczyły dla Dawida. Zajęcia poprowadzili instruktorzy: Andrzej Ciborowski, Gosia Lubas oraz Ola Gajek. Oprócz nauki tańca i różnych choreografii, dla uczestników przygotowano także słodki poczęstunek. Łącznie, podczas akcji zebrano 1020,52 złotych. 

Dawid Trepka to piętnastolatek z Zawiercia, uczęszczający do Szkoły Podstawowej nr 1. Choruje na kardiomiopatię przerostową. Cały czas można włączyć się do zbiórki pieniędzy. Więcej na ten temat tutaj
(pierwsze zdjęcie: Paulina Musialska)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/