niedziela, 12 listopada 2017

Zorganizowali charytatywny koncert dla Wiktorii Cymer z Zawiercia

Dużo dziś działo się w Zawierciu. Zorganizowano wielki charytatywny koncert dla Wiktorii Cymer, który był pełen atrakcji.Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców. Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury "Centrum" wypełniła się po brzegi. Na scenie zaprezentowali się: instruktorzy zumby klubu La Cultura Zumba Division, marżoretki Fantazja z Ogrodzieńca, chór, soliści i uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w piosenkach i choreografiach, Julia i Wiktoria Szlachta, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Dzwono-Sierbowic, Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Kroczycka, Marcin Czyżewski i Marcin Czerwiński. Nie zabrakło aukcji charytatywnych. Tłoczno było także na galerii dolnej MOKu, gdzie zawierciańskie szkoły i partnerzy wydarzenia przygotowali własne stoiska tworząc kiermasz. Sporo działo się także na terenie przy Miejskim Ośrodku Kultury. Na mobilnej scenie na naczepie tira wystąpił zespół sic! oraz raperzy Azet i Pogo z Katowic. Był także widowiskowy pokaz ratownictwa technicznego w wykonaniu OSP Żerkowice i tyrolka OSP Ogrodzieniec. Było też wiele atrakcji towarzyszących, jak np. fotobudka, malowanie twarzy, kuchnia polowa, wyjazdy na drabinie strażackiej czy też przejazdy dorożką.


Podczas akcji zbierano pieniądze dla 15-letniej Wiktorii Cymer na leczenie i rehabilitację po wypadku.  Wkrótce dowiemy się, ile już zebrano na pomoc dla młodej zawiercianki. Jak zapowiadają organizatorzy dzisiejszego koncertu, to dopiero początek akcji wsparcia. Już 2 grudnia w zawierciańskim klubie odbędzie się kolejny charytatywny koncert na rzecz Wiktorii. Po nowym roku również planowane są kolejne akcje. Należy również pamiętać, że cały czas można dokonywać wpłat na konto Centrum Rozwoju Lokalnego 28 1050 1142 1000 0090 8025 5160.

Zobaczcie zdjęcia. 


 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/