wtorek, 5 września 2017

Wojciech Cejrowski wystąpi w Zawierciu

Podróżnik, komik i publicysta - Wojciech Cejrowski odwiedzi  nasze miasto. Będzie można zobaczyć go 12 września o godz. 19:00 na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury.

Cejrowski wystąpi w stylu stand-up. Tytuł programu to "Prawo Dżungli". Będzie też okazja spotkać się i porozmawiać z Wojciechem Cejrowskim, zdobyć jego książkę, czy też zrobić sobie z nim zdjęcie. Bilety są w cenie 65 zł i można je nabyć tutaj i tutaj. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl.


5 komentarzy:

 1. Błazen to mało ale jego poglądy nie pozwalają powiedzieć nic tylko że szkoda czasu i pieniędzy na tego człowieka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłem fanem Pana Wojtka i na pewno bym kupił kilka biletów. Niestety ale naprawdę trudno mi jest wydać pieniądze na faceta który pogubił się w życiu. Nie można uczyć innych kiedy samemu poniosło się spektakularną porażkę (rodzina). Cejrowski i Korwin albo grają (mam nadzieję) albo mają poważne problemy emocjonalne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przykro mi to pisać jako wielki fan Pana Wojtka. Jego relacje z podróży są fantastyczne, bardzo lubię programy podróżnicze z serii 'Bosso..'. Niestety poglądy polityczno-społeczne są chyba (podobnie jak Korwina) albo po to aby szokować, albo podróże były zbyt meczące. Panie Wojtku, załóż Pan rodzinę, miej Pan dzieci itd itd. Tutaj akurat Pan się nie wykazał. Po co to Panu ??

  OdpowiedzUsuń
 4. to super mądry gość i ma trafne spostrzeżenia, ostatnia wypowiedź do niemieckiego dziennikarza to majstersztyk.Mało tak szczerych ludzi a jego programy ogląda się super. Świetnie opowiada, wyciąga wnioski i analizuje. Ma wiedzę, świetny jest. Panie Wojtku mama nadzieję że na żywo będzie tak samo jak w Pana programach

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/