czwartek, 27 lipca 2017

ZKM prezentuje nowy rozkład jazdy

Zgodnie z zapowiedziami, Zakład Komunikacji Miejskiej opublikował właśnie nowy rozkład jazdy, który zacznie obowiązywać już od 7 sierpnia.


Więcej o zmianach w zakładzie pisałem tutaj. ZKM wycofał się m.in z oznaczeń literowych i powrócił do numeracji. Uwzględnił też niektóre uwagi, sugestie i prośby mieszkańców, które pojawiły się po ostatnich testach. Czy nowy rozkład jazdy spełni oczekiwania zawiercian? Dowiemy się tego już w sierpniu. Teraz warto zapoznać się z nowym rozkładem, który jest dostępny tutaj. Poniżej można zobaczyć nowy schemat połączeń.

To nie koniec działań, do których posunął się ostatnio ZKM. Podczas ostatniej, nadzwyczajnej sesji rady miasta w lipcu, radni przegłosowali kolejne zmiany i podjęli uchwałę w sprawie ustalenia wysokości cen za przewóz osób środkami komunikacji miejskiej oraz stosowania ulg w przejazdach. Tym samym ZKM wycofał się z zamiaru zlikwidowania części ulg dla seniorów i osób niepełnosprawnych.


2 komentarze:

  1. ALE JAJA Z tym rozkładem jazdy ,trzy kursy lini 10 i 7 kursów linii 9 w dni robocze, w dni wolne tych autobusów nie ma .a ostatni autobus z Kądzielowa 17 28 smiech ,smiech ,kto za takie CUDA BIERZE PIENIĄDZE

    OdpowiedzUsuń
  2. Rozkład jazdy ma być dla pasażerów czy dla "rewolucji"?Pisałem już do MZK o pierwszym kursie z Zawiercia do Siewierza-pracę w tym kraju,w większości,zaczyna się o 6:00 a autobus przyjeżdża do Siewierza o 4.35.Po co?Ktoś to w ogóle sprawdzał,czy jest takie zapotrzebowanie?Testy pokazały,że ta rewolucja jest katastrofą,mieszanką arogancji i amatorszczyzny zarządu firmy.Miasto Dobrych Połączeń- tylko kogo z kim?

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/