poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyremontowano małą salę kinową w MOKu

Dobiegła końca modernizacja małej sali kinowej w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu. Sala z numerem 203 zyskała całkowicie nowy wizerunek. 


W ramach inwestycji wymienione zostały fotele, drzwi, podesty, wyremontowane zostały posadzki, a na ścianach zamontowano panele akustyczne. Pojawiło się także nowe nagłośnienie i projektor. Co ważne, całkowicie wymienione zostało oświetlenie - zarówno główne lampy w sali jak i oświetlenie podestu. Ponadto na oknach zamontowano nowe rolety, przez co będzie możliwe uzyskanie odpowiedniego efektu zaciemnienia. Pomoże w tym również nowa kolorystyka; sala została pomalowana na barwy czarno-szare. 

Zmieniła się także ilość miejsc. Teraz znajduje się tu 65 krzesełek. W ramach przedsięwzięcia zmniejszono ilość miejsc siedzących po to, aby poprawić komfort.

Inwestycja została zrealizowana dzięki dofinansowaniu z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, które wyniosło 120 tysięcy złotych. Wykonawcą prac było konsorcjum firm Przedsiębiorstw Remontowo-Budowlanych Rejek Łukasz i Rejek Roman.

1 komentarz:

  1. W Moku od zawsze była taka sala? Nie poznana przeze mnie ;)

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/