sobota, 17 czerwca 2017

Turniej Piłki Nożnej przeniesiony pod dach

Niekorzystna pogoda przeszkodziła w organizacji Międzyosiedlowego Turnieju Piłki Nożnej. Organizatorzy byli na to jednak przygotowani i rozgrywki przeniesiono pod dach. 


Dziś, 17 czerwca na hali przy ul. Blanowskiej 40 zorganizowano międzyosiedlowe zawody. Pierwotne założenia były takie, że mecze rozgrywać się będą na bosiku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 6, jednak przeszkodziła w tym pogoda. Pomimo tego imprezę i tak można uznać za udaną. Łącznie udział wzięło kilkanaście drużyn z różnych osiedli z naszego miasta. Mecze rozgrywano w następujących kategoriach wiekowych: U-9, U-14 i U-18. Wszystkich uczestników nagrodzono. Oprócz rozgrywek dla najmłodszych uczestników wydarzenia przewidziano atrakcje takie jak balony, malowanie twarzy i inne.


Zobaczcie zdjęcia.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/