wtorek, 6 czerwca 2017

Rusza budowa nowych sklepów przy ul. Leśnej

Zgodnie z zapowiedziami, rusza budowa nowego obiektu handlowego przy skrzyżowaniu ulic Leśnej i Sienkiewicza.


Na tym terenie powstanie nowe centrum handlowe, którego inwestorem jest firma Dl Invest Group. Będą to dwa połączone ze sobą budynki. Oprócz sklepów, powstanie także pas do prawoskrętu z ulicy Sienkiewicza do Leśnej, a także parkingi bezpośrednio na działce jak i wzdłuż Sienkiewicza. Więcej na temat tego, jak będzie wyglądać powstający obiekt pisałem w ostatnim artykule.

Na przełomie kwietnia i maja na terenie wycięto niemal wszystkie drzewa i krzewy. Obecnie na działce przy Leśnej i Sienkiewicza trwają pierwsze prace ziemne. Ustawiono już kontenery należące do firmy, która jest wykonawcą inwestycji. Można zobaczyć dwie hałdy ziemi, wykopane korzenie i drewniane elementy. Następnym krokiem prac będzie wylewanie fundamentów. Według zapowiedzi przedstawicieli inwestora, wraz z biegiem prac będziemy mogli uzyskać więcej informacji na temat centrum, w tym m.in planowaną datę otwarcia.


 

2 komentarze:

  1. "kontenery należące do firmy, która jest wykonawcą inwestycji"
    Czyli do jakiej firmy?

    OdpowiedzUsuń
  2. Według mnie lepszym rozwiązaniem była by budowa ronda na skrzyżowaniu ulic Leśnej i Sienkiewicza.... A tak robimy sobie nie potrzebne dodatkowe korki :)

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/