środa, 8 marca 2017

"Jakie żarcie w karcie" w zawierciańskich restauracjach

Czy są krytycy kulinarni w Zawierciu? Owszem i od kilku miesięcy działają z własną inicjatywą w internecie.


Na portalu społecznościowym Facebook powstał fanpage "Jakie żarcie w karcie". Znajdziemy na nim opinie oraz zdjęcia potraw z barów i restauracji w mieście i okolicy. Swoje spostrzeżenia publikują tam zarówno autorzy strony jak i sami mieszkańcy.

- Za całą inicjatywą stoją trzy osoby, jednak tak naprawdę swoją opinię na temat jakości serwowanych potraw w zawierciańskich lokalach może wyrazić każdy za pomocą komentarzy na naszym profilu. Tak jak wszędzie podkreślamy, żaden z nas nie pracuje w branży kulinarnej. Robimy to raczej z pasji do jedzenia. Dobry podkład jest przecież najważniejszy? Po pierwsze chcemy ułatwić mieszkańcom podejmowanie decyzji, co kupić na dowóz lub gdzie zjeść by się "nie przejechać". Po drugie wzbudzić presję na właścicielach lokali, by dbali oni o podniebienie klientów z należytym szacunkiem. - mówi jeden z krytyków, twórca "Jakie żarcie w karcie", który oczywiście pozostaje anonimowy.

Jak zapewniają twórcy inicjatywy, to nie koniec recenzji kulinarnych w Zawierciu.

- Dopiero się rozkręcamy, jak zresztą rozkręca się kulinarna mapa w Zawierciu. Konkurencja, jaką obserwujemy w Zawierciu służy klientom. To co udało nam się do tej chwili zrecenzować to tylko bardzo niewielki procent, ale patrząc na zainteresowanie fanpage'm myślimy, że pomysł okazał się trafny. - dodaje autor.

Zdjęcia, recenzje i opinie na temat zawierciańskich lokali możecie znaleźć na facebookowej stronie "Jakie żarcie w karcie".

1 komentarz:

  1. Bardzo ciekawa inicjatywa ! Ale jak mozna mowic o kims krytyk kulinarny jezeli ocenia on restauracje w zawierciu i lokale typu Agatka:/
    Najbardziej i tak podobaja mi sie oceny dan w restauracji (przykładowo 5/6) oraz dan w lokalach gastronomicznych (takze 5/6). Mam rozumiec ze zwykly fast food mozna porownac z daniem restauracyjnym i oba sa na takim samym poziomie ?

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/