niedziela, 19 lutego 2017

Ruszają dwie nowe linie autobusowe z dworca do przychodni

Zakład Komunikacji Miejskiej uruchamia dwie nowe linie autobusowe. Autobusy zaczną kursować od poniedziałku 20 lutego.


Dwie nowe linie będą kursowały pod numerami 9 i 10. Dotychczas numeracja zawierciańskich autobusów kończyła się na ósemce.

Autobusy pojadą ulicami Zawiercia w obrębie osiedli Argentyna, Żabki i Centrum. Linia nr 9 swój bieg zaczynać będzie z zajezdni ZKM. Następnie autobus zatrzyma się na przystanku przy ul. Polskiej, niedaleko przychodni Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego. Dalej zatrzymywał się będzie na przystankach przy Szkole Podstawowej nr 9, na Piłsudskiego przy "ryneczku", na Piłsudskiego przy dawnej "Telekomunikacji" i na Kościuszki przy dawnej "Violi". Linia kończyła będzie swoją trasę na dworcu. Linia nr 10 będzie miała identyczny przebieg, z tym że kursować będzie w odwrotną stronę. 

Poniżej nowe rozkłady jazdy.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/