niedziela, 18 grudnia 2016

II Grand Polski w Tenisie Stołowym - zdjęcia

W dniach od 16 do 18 grudnia odbyły się Drugie Grand Prix Polski w Tenisie Stołowym w Zawierciu. Do miasta przyjechali zawodnicy z całego kraju.

W zawodach organizowanych na hali przy ul. Blanowskiej udział wzięło kilkudziesięciu znakomitych zawodników z klubów z całej Polski. Ostatecznie mistrzostwa zakończyły się zwycięstwem Magdaleny Sikorskiej (KU AZS AJD Częstochowa) i Piotra Chodorskiego (LKS ODRA Głoska). Wśród przybyłych oficjeli był m.in prezydent Witold Grim, którzy zawsze jest obecny na sportowych wydarzeniach w naszym mieście. Trzeba przyznać, że publiczność znów nie dopisała i na trybunach pojawiło się niewielu zawiercian.

Zobaczcie zdjęcia.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/