wtorek, 20 grudnia 2016

110-lecie Szkoły Podstawowej nr 5 w Zawierciu - zdjęcia

Dziś, 20 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się oficjalna uroczystość z okazji 110-lecia Szkoły Podstawowej nr 5 im. A. Mickiewicza w Zawierciu.

Podczas wydarzenia uczniowie, nauczyciele i absolwenci przygotowali program artystyczny. Tematem przewodnim była lektura "Mały Książę". Obejrzeć mogliśmy świetne występy taneczne i wokalne. Zaprezentowali się m.in artyści z zespołu "Świerszcze". Następnie głos zabrali zaproszeni goście: prezydent Witold Grim, przewodniczący rady miejskiej Paweł Kaziród i radny sejmiku województwa Mirosław Mazur. Jak na urodziny przystało, nie zabrakło życzeń, podziękowań, gratulacji i prezentów; w tym m.in laptop przekazany przez zawierciański samorząd. Sejmik województwa przyznał szkole specjalną odznakę związaną z działalnością patriotyczną szkoły. Całe wydarzenie zakończyła piosenka finałowa z udziałem wszystkich artystów i nauczyciele. Wystrzeliło również konfetti. Po uroczystości goście przeszli do galerii dolnej w MOK, gdzie przygotowano wystawę dotyczącą historii szkoły.

Zobaczcie zdjęcia!


2 komentarze:

  1. Piękna uroczystość gratulcje - tylko dlaczego z oskarżonym na przedostatnich zdjeciach w roli głównej.

    OdpowiedzUsuń
  2. Super przygotowana uroczystość. Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób ,którzy dołożyli starań aby ta wspaniała impreza urosła do rangi tak przyjemnego spotkania nie tylko w sali kinowej na cudownym przedstawieniu, ale również , w galerii na obejrzeniu zdjęć z życia szkoły, oraz wpisie w księdze pamiątkowej ,oraz na spotkaniu kilku pokoleń ,grona pedagogicznego, oraz uczniów którzy przez 110 lat uczestniczyli w nauce w Tej Wspaniałej i Zacnej Szkole.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/