piątek, 18 listopada 2016

Park OSiR bez ogrodzenia

Ogrodzenie otaczające park Ośrodka Sportu i Rekreacji zostało zdemontowane. Teraz park ma być bardziej otwarty dla mieszkańców.


Zgodę na usunięcie metalowego ogrodzenia wydał Wojewódzki Konserwator Zabytków. Teraz rozważane jest również wyburzenie istniejącej podmurówki. W założeniu, dzięki temu park ma być bardziej otwarty dla zawiercian, podobnie jak Park Miejski imienia Adama Mickiewicza, który położony jest w centrum. 

Moim zdaniem dobrym pomysłem byłoby wytyczenie nowych alejek, co bardziej uatrakcyjniłoby obiekt i umożliwiłoby szybsze dojście w różne miejsca poprzez park. Już teraz park ten jest coraz częściej wybieranym miejscem spacerów mieszkańców Zawiercia, a dzięki temu byłby jeszcze bardziej użyteczny.

1 komentarz:

  1. Bardzo dobry pomysł z tym zlikwidowaniem ogrodzenia. Choć już dodatkowe alejki, w mojej ocenie w ogóle nie są potrzebne.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/