czwartek, 13 października 2016

Wyremontowano przejście podziemne

Wyremontowano przejście podziemne w Zawierciu, łączące ulicę 3 maja z Towarową. Odpowiedzialna za to była spółka Polskich Kolei Państwowych.


W ramach zadania usunięto dotychczasowe graffiti i wszelkie napisy, które były widocznie na całej szerokości tunelu. Ściany i sufit pomalowano jasną farbą. Ponadto zamontowano nowy, blaszany dach. Poprawiono również jakość oświetlenia, dzięki czemu miejsce to jest teraz bezpieczniejsze.

To nie jedyne zadanie, które realizuje PKP w naszym mieście. Od września trwa wymiana wind przy dworcu kolejowym. Dotychczasowy system bardzo często ulegał awariom. Teraz to się zmieni, ponieważ powstaną nowe, bardziej funkcjonalne windy. Wykonawcą inwestycji jest firma Książbud. Remont powinien zakończyć się w ciągu najbliższych kilkunastu tygodni.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/