wtorek, 13 września 2016

II Jurajski Półmaraton - utrudnienia na drogach

W związku ze zbliżającym się II Jurajskim Półmaratonem Zawierciańskim, na kierowców czekają utrudnienia na drogach. 


Impreza odbędzie się w niedzielę 18 września. Trasa z numerem jeden będzie miała ponad 21 kilometrów. Biegacze wyruszą z ulicy Leśnej (start), a następnie pobiegną ulicami: Sienkiewicza, Kościuszki, 3-go Maja, Dmowskiego, 3-go Maja, Kościuszki, Blanowska, Gliniana, Rudnicka, Pomrożycka, Filaretów, Łośnicka, Piłsudskiego, Leśna. Przygotowano także drugą trasę, pod nazwą "II Piątka Zawierciańska". Dystans to około 5 kilometrów. Uczestnicy przebiegną ulicami: Leśna (start), park miejski, Ściegiennego, Kościuszki, Szymańskiego, Moniuszki, Leśna (meta). Więcej na ten temat znajdziecie w tym artykule.

Przewidywane są utrudnienia w ruchu drogowym, które mogą wystąpić w godzinach od 10:00 do 13:00. Ostrzeżenie obejmuje wszystkie wyżej wymienione ulice. W tym dniu będzie trzeba uważać na drogach zarówno w centrum miasta i nie tylko.

Zobacz też grafikę na temat imprez towarzyszących poniżej:


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/