środa, 7 września 2016

II Jurajski Półmaraton Zawierciański

W niedzielę 18 września w Zawierciu będzie miała miejsce duża impreza sportowa - II Jurajski Półmaraton Zawierciański.


Trasa z numerem jeden będzie miała ponad 21 kilometrów. Biegacze wyruszą z ulicy Leśnej (start), a następnie pobiegną ulicami: Sienkiewicza, Kościuszki, 3-go Maja, Dmowskiego, 3-go Maja, Kościuszki, Blanowska, Gliniana, Rudnicka, Pomrożycka, Filaretów, Łośnicka, Piłsudskiego, Leśna

Przygotowano także drugą trasę, pod nazwą "II Piątka Zawierciańska". Dystans to około 5 kilometrów. Uczestnicy przebiegną ulicami: Leśna (start), park miejski, Ściegiennego, Kościuszki, Szymańskiego, Moniuszki, Leśna (meta).

Dla najlepszych biegaczy, którzy wezmą udział w pierwszej trasie przygotowano nagrody pieniężne, w tym za pierwsze miejsce kwota o wysokości 1000 złotych. 14 września kończą się zapisy za pośrednictwem internetu. Po tym terminie zapisy oraz opłata startowa tylko w dniu startu w biurze zawodów.

Cała impreza ruszy o godzinie 10:00. Meta znajdować się będzie na ulicy Leśnej, a biuro zawodów i rozdanie nagród odbędzie się na stadionie miejskim. Przygotowano także inne atrakcje dla mieszkańców w tym m.in bieg dla dzieci, dmuchańce, wata cukrowa, pokazy, warsztaty a także przejazd motocyklistów. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj


1 komentarz:

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/