poniedziałek, 2 maja 2016

Viret wciąż w grze

Viret Zawiercie wciąż walczy o utrzymanie w pierwszej lidze. Za nami kolejny mecz na własnej hali, który tym razem zakończył się zwycięstwem naszej drużyny.

Sytuacja klubu nie jest dobra, ponieważ nadal nie ma pewności, w której lidze będzie grał w najbliższym sezonie. W ostatnim czasie Viret miał spore problemy. Pod koniec rundy jesiennej dotychczasowy trener Mariusz Szczygieł zrezygnował z funkcji trenera. Drużynę przejął wtedy Krzysztof Adamuszek. Jednak nawet zmiana trenera nie polepszyła sytuacji klubu. Obecnie zespół znajduje się trzynastej, przedostatniej pozycji w tabeli. 

Sobotni mecz na hali przy ulicy Blanowskiej daje jednak światełko w tunelu. Viret wygrał z MTS-em Chrzanów 27:24 (11:13). Dlatego wciąż istnieją szanse na utrzymanie się w pierwszej lidze. Do końca sezonu pozostały dwie kolejki. Viret zmierzy się z MOSiR-em Bochnia i UKS-em Olimp Grodków. Jak potoczą się dalsze losy klubu? 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/