sobota, 7 maja 2016

Poparzeni Kawą Trzy wystąpią na Dniach Zawiercia 2016

Wiemy już coraz więcej na temat tegorocznych Dni Zawiercia. Kolejny zespół, który wystąpi podczas Święta Miasta to Poparzeni Kawą Trzy.

Przypomnijmy - Dni Zawiercia 2016 odbędą się w weekend 17, 18, 19 czerwca. To trzy dni koncertów, występów i pokazów. Wiemy już, że na scenie zagra również zespół T.Love, o czym informowałem wcześniej. Teraz o planowanym koncercie w Zawierciu poinformował zespół Poparzeni Kawą Trzy. Jak czytamy na stronie internetowej PKT, artyści wystąpią 17 czerwca w piątek. Koncerty odbędą się na stadionie miejskim. 

Poparzeni Kawą Trzy to grupa pop-rockowa założona w 2005 roku. Ich największe przeboje to m.in "Kawałek do tańca", "Wezmę cię" czy też "Okrutna zła i podła". Należy podkreślić, że to nie jedyni artyści, którzy zagrają podczas Dni Zawiercia. Obok "Poparzonych" i T.Love wystąpią też inne zespoły. Poinformuję o tym już niebawem.1 komentarz:

  1. Taka uwaga: Koncert to nie tylko muzyka,ale i światła ,więc proponował bym robić takie występy po zmroku lub przynajmniej późno. Zeszłoroczny koncert Mysłovitz totalnie zapsuty tym ,że był o godzinie 16-tej przy pełnym słońcu.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/