poniedziałek, 18 kwietnia 2016

T.Love wystąpi na Dniach Zawiercia 2016

Znamy już pierwszą gwiazdę tegorocznych Dni Zawiercia. Podczas imprezy wystąpi zespół T.Love.


Święto miasta w tym roku odbędzie się w dniach 17-19 czerwca (piątek, sobota, niedziela). To trzy dni koncertów, występów i pokazów. Władze miasta już szczegółowo planują atrakcje na ten czas. Pojawiły się też pierwsze informacje na temat gwiazd, które wystąpią. Na stronie internetowej zespołu T.Love zamieszczono zapowiedź koncertu 19 czerwca w Zawierciu podczas Dni Zawiercia. Jak wynika z informacji, koncerty odbędą się na stadionie miejskim. 

Warto przypomnieć, że to nie będzie pierwszy występ grupy T.Love w naszym mieście. Zespół zagrał już w 2009 roku podczas Zawierciańskiej Majówki. Wtedy pod sceną zgromadziło się naprawdę wielu mieszkańców. Czy tym razem będzie podobnie?
To oczywiście nie jedyna gwiazda, która zagra podczas święta miasta. Więcej informacji na temat Dni Zawiercia 2016 już wkrótce!

ARCHIWALNE NAGRANIE Z WYSTĘPU T.LOVE ZAWIERCIE 2009

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/