poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Tour de Pologne znów w Zawierciu!

W naszym mieście znów odbędzie się Tour de Pologne. Ogólnopolska impreza ponownie zawita do Zawiercia.

Przypomnijmy - w sierpniu ubiegłego roku w Zawierciu odbył się start trzeciego etapu, który prowadził z naszego miasta do Katowic. Impreza była udana. Do miasteczka startowego przybyło wielu mieszkańców. Mając na uwadze duże zainteresowanie wydarzeniem, w tym roku władze miasta podjęły decyzję o współorganizacji 73. Tour de Pologne.

Wyścig zaplanowano w dniach 12 - 20 lipca 2016. Wyjątkowo w tym roku odbędą się wyścigi mężczyzn i kobiet. W Zawierciu wystartuje III etap we czwartek 14 lipca. Tak jak poprzednio w centrum powstanie miasteczko startowe wraz ze wszystkimi atrakcjami, odbędzie się prezentacja zawodników, a także runda honorowa. Oczywiście start będzie transmitowany w telewizji. Trasa z Zawiercia prowadzić będzie do Nowego Sącza i liczyć będzie aż 240 kilometrów. Kolarze przejadą m.in przez Olkusz i Wadowice. 


Szczegóły poznamy już niebawem. Co sądzicie o organizacji startu etapu Tour de Pologne w Zawierciu? To dobry pomysł?
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/