wtorek, 29 marca 2016

Koncert Wiedeński już w maju

Koncert Wiedeński w Zawierciu odbędzie się 7 maja 2016 o godzinie 19:00 w Miejskim Ośrodku Kultury. Bilety są już dostępne.

Podczas gali będzie okazja usłyszeć obdarzonych wspaniałymi głosami solistów operowych. Towarzyszyć im będą polscy kameraliści młodego pokolenia występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Europie. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu i soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in. Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch". 

Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Bilety są do nabycia w cenie 60 zł w: Biurach Turystycznych AS: ul. Paderewskiego 25, ul. Broniewskiego 6/30, ul. Grunwaldzka 4 - Dworzec PKP. Rezerwacje grupowe: tel. 504 091 909. Bilety online: www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl

1 komentarz:

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/