środa, 30 grudnia 2015

Otwarcie lodowiska w Zawierciu! (informacje)

Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza na rozpoczęcie sezonu łyżwiarskiego w Zawierciu. 

Lodowisko cieszy się dużą popularnością już od kilku lat. W tym roku obiekt zostanie uruchomiony nieco później niż w poprzednio. Wszystko przez wysokie temperatury, które utrzymywały się w ostatnich dniach.

Otwarcie w tym sezonie nastąpi w sylwestra, 31 grudnia o godz. 14:00. W Nowy Rok natomiast lodowisko czynne będzie do godz. 20:00. 

Następnie, przez najbliższe tygodnie, obiekt czynny będzie codziennie od godz. 8:00 do godz. 20:00 z przerwą techniczną w godz. 15:00 – 16:00 (czyszczenie lodu).  


Jeśli chodzi o ceny biletów, to pozostają one niezmienione w stosunku do poprzednich lat, czyli: bilet normalny - 4 zł, bilet ulgowy - 2 zł. Dzieci do lat 7 - wstęp bezpłatny.
Karnet miesięczny normalny - 60 zł, a ulgowy - 30 zł. Dodatkowe informacje: tel. 664-990-407

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/