środa, 2 grudnia 2015

Nowa siłownia na Wartach

W naszym mieście powstała nowa, co prawda nieco mniejsza, siłownia zewnętrzna. Jest to już czwarty taki obiekt w Zawierciu.

Pod koniec listopada zamontowano 7 urządzeń do ćwiczeń na ulicy Kromołowskiej. Znajdują się one obok placu zabaw, dzięki czemu powstało nowe miejsce do rekreacji i aktywnego spędzania czasu mieszkańców Wart. Tak jak podkreślają mieszkańcy, to dzięki staraniom zarządu osiedla i radnej.

Jak się dowiadujemy są plany na budowy kolejnych takich miejsc. Dotychczas powstały takie przy ulicy Wierzbowej, Wyszyńskiego a także ostatnio - na Stawkach przy ul. Blanowskiej. Nowe urządzenia do ćwiczeń mają również zostać zamontowane w okolicach Placu Dąbrowskiego, o czym informowałem tutaj.

foto: profil Osiedla na facebook'u

1 komentarz:

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/