poniedziałek, 28 września 2015

Dwie nowe siłownie pod chmurką w Zawierciu

Już wkrótce powstaną kolejne dwie siłownie zewnętrzne w naszym mieście.

W Zawierciu istnieją już dwa takie obiekty - przy ulicy Wierzbowej i Sikorskiego. Teraz władze miasta podjęły decyzję o budowie dwóch nowych siłowni "pod chmurką". Pierwsza taka będzie zlokalizowana przy ulicy Kromołowskiej, obok placu zabaw. Będzie to gest w stronę mieszkańców osiedla Warty, gdzie dopiero teraz wszystko się powoli "rozkręca" (np. przebudowa ul. Rączki, Okólnej i Snopkiewiczówny). 
Druga taka będzie mieściła się na placu J. Dąbrowskiego. We wrześniu ogłoszono pierwsze zarządzenia w tej sprawie.

Kiedy mogą ruszyć prace? To kwestia najbliższych kilkunastu miesięcy: najpierw musi zostać ogłoszony i rozstrzygnięty przetarg na realizację tych inwestycji i wtedy poznamy dokładniejsze daty.

1 komentarz:

  1. W okolicach ul. Marszałkowskiej? Życzę powodzenia! Cyganie wszystko rozniosą w mgnieniu oka, nawet kamery nie pomogą bo też ukradną :)

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/