środa, 4 listopada 2015

Coraz bardziej kolorowo na osiedlach

Idąc ulicami Zawiercia trudno nie zauważyć jak zmienia się miejski krajobraz. Wiele bloków zyskuje nowe oblicza. 
Coraz częściej spółdzielnie mieszkaniowe, ZGK i wspólnoty decydują się przeprowadzić termomodernizację; budynki te są ocieplane i malowane, czasem też wymieniane są pokrycia dachowe i parapety. Dla mieszkańców płyną z tego same korzyści. Możemy mniej płacić za ogrzewanie, a nasz dom wygląda kolorowo, radośnie. Choć niektórzy mieszkańcy są zdania, że kolory te są zbyt jaskrawe i są za bardzo różnorodne, uważam, że to jednak dobrze. Lepiej przecież żyje się pośród kolorowych blokowisk niż w szaro-burym otoczeniu.
Zobaczcie zdjęcia!


3 komentarze:

 1. A spółdzielnia mieszkaniowa HUTNIK nie dokonuje żadnych inwestycji. Żadnych termomodernizacji. Tylko czemu czynsze są tam najwyższe w mieście?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo cwaniaki nie płacą czynszu. A ty płacisz poniekąd za nich. Wiec z czego ma być ta modernizacja? Weź się za sąsiadów darmozjadów złodziei

   Usuń
 2. "Triumf polskiej pastelozy..." http://polska.newsweek.pl/polska-pasteloza-czyli-dlaczego-w-polsce-jest-tak-brzydko-newsweek-pl,artykuly,286057,1.html

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/