środa, 28 stycznia 2015

Projekt "B.I.E.D.N.A. Impreza" - huczne dyskoteki w Zawierciu

Projekt "B.I.E.D.N.A Impreza" to organizowane już od pewnego czasu w naszym mieście klubowe dyskoteki o dość przewrotnej nazwie. Organizatorem całego przedsięwzięcia jest grupa młodych ludzi z Zawiercia. 
Dotychczas odbyły się już trzy takie imprezy. Pierwsza zorganizowana została latem, następna w październiku, a ostatnia odbyła się z okazji Mikołajek pod nazwą "Biedne Mikołajki". Dyskoteki mają miejsce w Klubie Novum. Całość odbywa się w towarzystwie przykuwających oko, neonowych efektów świetlnych, przy klubowych uderzeniach.
Następna "Biedna impreza" odbędzie się 7 lutego, tym razem w karnawałowych klimatach. Wstęp 10 zł (bilety w sprzedaży do 30 stycznia, potem do kupienia w dniu imprezy w cenie 15 zł). Więcej informacji w wydarzeniu na facebook'u.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/