poniedziałek, 27 października 2014

Cross Training Games II w Zawierciu

W niedzielę 9 listopada o godz. 11:00 na hali OSiR ul. Moniuszki 10 odbędzie się druga edycja zawodów pod nazwą Cross Training Games. Po raz drugi będziemy wyłaniać najbardziej wysportowanego mieszkańca Jury w kategoriach kobiet do 35 lat i +35 oraz mężczyzn do 35 lat i +35 lat. 
W zawodach udział będzie mógł wziąć każdy; osoby niepełnoletnie również, za zgodą rodzica. Od godz. 10:00 będzie można się zarejestrować, a przed rozpoczęciem imprezy ok. godz. 11:00 zostanie zrobione wspólne pamiątkowe zdjęcie.
W ramach zawodów uczestnicy będą ze sobą rywalizować, wykonując szereg konkurencji na przygotowanym torze, który składać się będzie z 5 ćwiczeń liczonych jako obwód. W każdym z 5 ćwiczeń obwodu należy wykonać 10 powtórzeń. W wyznaczonym czasie 10 minut należy przebyć jak największą ilość obwodów. Wygrywa uczestnik który pokona jak największą ilość obwodów w danym czasie.
W ramach medalowej dogrywki każdy z uczestników będzie mógł uzupełnić 2 brakujące medale z kolekcji Crossowego Grand Prix Jury „Cztery Pory Roku”. Osoby uzupełniające medale muszą przygotować się na dodatkowe zadanie, które zostanie podane w dniu zawodów. Na zawody można zapisać się drogą mailową: osir@osir.net.pl. Należy podać dane osobowe.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOK'u:
www.facebook.com/events/297580087032688/

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/