czwartek, 11 września 2014

Promar zatrudni więcej pracowników niż przewidywano?

Kilka tygodni temu na portalu pojawił się artykuł "Promar - nowy inwestor w Strefie". Informowaliśmy tam o rozpoczęciu budowy nowego zakładu w Strefie Aktywności Gospodarczej. "Firma Promar ma zatrudniać od 8 do 12 osób" - taką informację podano na stronie Urzędu Miejskiego. Promar złożył podobno listy intencyjne, gdzie miał tak zadeklarować. Informacja ta niezbyt spodobała się mieszkańcom. W różnych źródłach pisano, że to bardzo mało miejsc pracy. 
Jednak ostatnio, po publikacji naszego artykułu zwróciła się do nas Małgorzata Sklorz z firmy Promar. Powiedziała, że jest to pomyłka, i że zakład ma zatrudniać 60 osób. Jeśli faktycznie okaże się to prawdą, to bardzo dobrze. Każde nowe miejsce pracy w Zawierciu jest przecież na wagę złota!1 komentarz:

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/