poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Promar - nowy inwestor w Strefie

Właśnie rozpoczyna się budowa nowej fabryki w Zawierciu. Przy ulicy Cerefisko powstaje zakład firmy Promar.

Promar sp. z. o. o. to firma z siedzibą główną w Łomiankach. Oprócz tego ma też swoje zakłady w Kaliszu i Koziegłowach oraz centrum serwisowe w Rybniku. Firma zajmuje się produkcją dodatków dla przemysłu spożywczego oraz dystrybucją maszyn. Ponadto przedsiębiorstwo prowadzi także serwis maszyn.
Promar istnieje już od 25 lat. Dynamicznie się rozwija, wprowadza nowe produkty na rynek, zawiązuje współpracę z innymi firmami.
Teraz firma rozpoczyna budowę swojej fabryki w Zawierciu, w Strefie Aktywności gospodarczej. Zakład będzie się mieścił przy ul. Cerefisko, tuż obok Aluronu. Obecnie teren jest ogrodzony, wyrównany i wkrótce wylane zostaną fundamenty. W założeniu, firma ma zatrudniać ok. 12 osób.


 artykuł niesponsorowany

 1 komentarz:

  1. "W założeniu, firma ma zatrudniać ok. 12 osób." Nosz kurde prawdziwy sukces dla miasta i jego mieszkancow...

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/