niedziela, 6 lipca 2014

Strefa Aktywności Gospodarczej - fotogaleria

Poniżej publikuję najnowszą fotogalerię ze Strefy Aktywności Gospodarczej! Już wkrótce ma zacząć się tam więcej dziać. Ale o tym przeczytajcie TUTAJ.

Tereny do sprzedaży. Obecnie teren ten jest uzbrajany. W ramach tego projektu wykonywana jest sieć wodociągowa, kanalizacja deszczowa i sanitarna. W tych okolicach powstanie wkrótce również zakład Intercor.
Tereny do sprzedaży. W tle budowa Zawierciańskiego Parku Przemysłowo - Technologicznego.
Powstająca pompownia i zbiornik zapasowo - wyrównawczy.
Zawierciański Park Przemysłowo - Technologiczny będzie miejscem , gdzie będą znajdowały się różne labolatoria. Park będzie zajmował się miejską architekturą, planowaniem przestrzeni miejskiej oraz ekonomiką budownictwa mieszkaniowego i przemysłowo-biurowego.

 Obecnie w SAG jest już odcinek tzw. zachodniej obwodnicy miasta. Ciągnie się on od Hotelu Villa Verde, przez ul. Myśliwską aż do ul. Podmiejskiej. Docelowo ma dojść do ul. Wojska Polskiego.
W SAG wprowadzono niedawno specjalne oznakowanie, by każdy mógł dowiedzieć się, gdzie co jest lub gdzie co będzie.
 Droga w strefie, w oddali Aluron.
W strefie jest jeszcze sporo terenów do sprzedaży. Niektóre są bardzo duże, a niektóre bardzo małe.
Doskonale prosperujący zakład Aluron - pierwszy inwestor w Strefie Aktywności Gospodarczej.

To właśnie m.in powstanie nowy zakład, ale więcej o tym w poprzednim artykule o SAG: www.otozawiercie.pl/2014/07/strefa-aktywnosci-gospodarczej-co-sychac.html

Na drugim planie zakład Inter Cars produkujący części do samochodów.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/