wtorek, 13 maja 2014

Młodzi w Łodzi

Redakcja „Dziennika Łódzkiego”, łódzki oddział TVP – to niektóre z punktów programu drugiego wyjazdu studyjnego młodzieży z Zawiercia i powiatu zawierciańskiego do Łodzi w ramach projektu „Młodzieżowa Akademia Obywatelska”. Wyjazd odbył się w miniony weekend. W ramach dwudniowego wyjazdu młodzi adepci do zawodu dziennikarza wzięli udział w Festiwalu „Sztuka i Dokumentacja”, zwiedzili redakcje „Dziennika Łódzkiego” oraz łódzkiego oddziału TVP, a także mieli do wykonania zadanie dziennikarskie podczas koncertu finałowego „Łódź Łowi Talenty i szlifuje diamenty”.
Majowy wyjazd do Łodzi liderów grup biorących udział w projekcie był drugim takim wydarzeniem. Podczas pierwszego, który odbył się w listopadzie 2013 roku, młodzież odwiedziła Festiwal Mediów „Człowiek w Zagrożeniu” oraz redakcje Studenckiego Radia „Żak” i Radia Łódź. Projekt „Młodzieżowa Akademia Obywatelska” realizowany jest przez Centrum Inicjatyw Lokalnych.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/