piątek, 23 maja 2014

Fontanna przestanie działać

fot. archiwum
Właśnie rozpoczęła się konserwacja fontanny na Placu im. św. Jana Pawła II. W związku tym fontanna na kilka dni przestanie lać wodę. Przerwa techniczna potrwa do 29 maja br. 
W tym czasie będą prowadzone wcześniej zaplanowane prace polegające na: pełnej diagnostyce systemu sterowania, całkowitej wymianie wody, otwarciu kanału technicznego w celu usunięcia namułu. Dokonany zostanie również przegląd i ewentualna naprawa uszkodzonych fragmentów hydroizolacji w kanale technicznym fontanny.

2 komentarze:

  1. Cudownie - zrujnowano oazę zieleni, która była dziełem naszego śp.Prałata Piotra aby zrobić coś bardziej na miarę dzisiejszych czasów i aspiracji tych co u władzy. Rok temu super FETA przy otwarciu - atrakcja - jest fontanna. A po roku planowany remont - chyba trochę za wcześnie.Mam tylko nadzieję, że ta diagnostyka systemu sterowania będzie finansowana w ramach reklamacji.

    OdpowiedzUsuń
  2. Przynajmniej bezdomni mają łaźnię miejską :)

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/