piątek, 21 marca 2014

Warta wraca do gry!

W tą sobotę po zimowej przerwie wracają do rozgrywek drużyny piłkarskie z lig okręgowych. W tym Warta - już jutro na Stadionie 1000 - lecia Państwa Polskiego odbędzie się mecz 17 kolejki Ligi okręgowej Katowice II.
Obecnie Warta jest na trzecim miejscu w tabeli. Przed nią plasują się Przemsza Siewierz i Unia - Po obozie sportowym i okresie przygotowawczym, w którym większość rozegranych sparingów zakończyło się naszymi zwycięstwami, możemy stwierdzić że jesteśmy dobrze przygotowani do czekających nas meczów. - możemy przeczytać na oficjalnej stronie Warty. Pierwszym meczem, jaki rozegrają zawiercianie będzie mecz z
TP Jastrzębem Bielszowice z Rudy Śląskiej.
Ząbkowice. Jednak piłkarze zawierciańskiej drużyny zapewniają, że są świetnie przygotowani do sezonu.
Wartę wzmocnili Mateusz Sobczyk z Lotu Konopiska, Dawid Bartos z Ospelu Wierbka oraz przede wszystkim 26-letni Adrian Marek - grający niegdyś w Zagłębiu Sosnowiec zawodnik, wystąpił w 2007 roku wraz z Reprezentacją Polski do lat 20 na mistrzostwach w Kanadzie.

Mecz rozpocznie się w sobotę 22.03 o godzinie 15:00. Bilet: 5 zł.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/