sobota, 8 marca 2014

O jeden gol!

Niestety - Viret Zawiercie przegrywa z Legnicą Siódemka 28:29. Mecz był jednak emocjonujący do ostatnich sekund.
Viret rozpoczął spotkanie dobrze - w pewnym momencie wygrywaliśmy nawet 4 bramkami. Jednak później nieskuteczne ataki oraz błędy w obronie spowodowały, że zawiercianie zaczęli przegrywać. W drugiej połowie przewaga rywala wynosiła czasami nawet 6 goli. W końcówce meczu emocje sięgnęły zenitu - Viret chciał odzyskać prowadzenie (przez chwilę nawet remisowaliśmy). Warto dodać, że w drugiej połowie świetnie spisywał się nasz bramkarz, Artur Kot. Niestety, w ostatniej akcji na remis trzykrotnie strzelaliśmy na bramkę gości, lecz nieskutecznie...
Tym samym spadamy z drugiego miejsca w tabeli na trzecie. Ale nie zapominajmy - to jest sport, a sezon się jeszcze nie skończył!