niedziela, 15 września 2013

Jesień z MOK-iem dla dużych i małych

Bardzo ciekawie zapowiada się program, który przygotował dla nas Miejski Ośrodek Kultury na tę jesień. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zaczynając od spektaklów i spotkań dla dzieci, a kończąc po muzyce klasycznej dla osób o wyrafinowanym guście.
Na pewno warto zwrócić uwagę na dwa komediowe spektakle; "Długi łykend" i Zwariowany Komisariat". W głównej obsadzie "Długiego łykendu" wystąpią: Maja Berełkowska, Katarzyna Żak, Piotr Dąbrowski, Piotr Cyrwus i Piotr Machalica. Natomiast jeśli chodzi o "Zwariowany Komisariat", to wystąpią: Zbigniew Lesień, Ewa Kuklińska, Jacek Kawalec, Sylwester Maciejewski i Piotr Pręgowski.
"
26 Września na sali widowiskowej odbędzie się koncert "Ze starej płyty - a mi jest szkoda lata". O dobry klimat koncertu zadbają Andrzej Kaim, Elżbieta Kucera, Barbara Rybak, Wieńczysław Sobczyk, Katarzyna Tylmanowska, Tadeusz Pacan, Katarzyna Osuch i Jerzy Kazior.
Przez cały wrzesień emitowane będą filmy w technologii 2D i 3D. Pełny plan znajdziecie w dziale "KinoManiak".
Bogaty jest program przygotowany z myślą o najmłodszych. MOK przygotował szereg zajęć, których dokładny spis znajdziecie tutaj. 28 września 2013r. odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego w Uniwersytecie Dziedzięcym. Wykład: "Uwaga! Monotlenek diwodoru!". Więcej informacji na ten temat mogliście przeczytać w artykule Uniwersytet Dziecięcy w Zawierciu! Ponadto startuje III edycja programu "KinoSzkoła". Jest to program edukacji medialnej, adresowanej do dzieci przedszkolnych (początek: wrzesień 2013 r.) oraz dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych (początek: październik 2013 r.). Informacje i zgłoszenia: tel. 32 6721339.

1 komentarz:

  1. Trafiłem na ten blog przypadkiem, a tak się składa, że mieszkam właśnie w Zawierciu :). Przejrzałem każdy wpis twojego bloga i na pewno będę wchodzić tu codziennie. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/