niedziela, 2 czerwca 2013

Monika Kuszyńska i Grupa Rafała Kmity w Zawierciu!

fot. tvp.info
Dni Zawiercia już za nami, tymczasem już za kilka dni odbędzie się równie ciekawa impreza, jaką jest Piknik Integracyjny "Pokonać bariery". Wbrew pozorom będzie to impreza, na której pojawią się gwiazdy z całej Polski, w tym m.in Monika Kuszyńska!
fot. kmita.art.pl
W ramach Pikniku Integracyjnego przy ulicy Moniuszki 10 (OSiR) będzie możliwość zobaczenia wielu atrakcji. W planie m.in: 
- pokaz modeli latających,
- pokaz Zumby w wykonaniu Art - Dance,
- zawody sportowe,
- pokaz skoków spadochronowych w wykonaniu Aero Klubu Częstochowa,
- loteria fantowa,
- pokaz straży pożarnej,
- możliwość zakupienia prac rękodzielniczych, ciepłego posiłku i innych produktów,
- prezentacja różnych form terapii 
Dodatkowo będzie też wiele prezentacji prac plastycznych uczniów z zawierciańskich szkół. Oczywiście dla najmłodszych rozstawione zostaną zamki dmuchane, trampoliny itp. Piknik odbędzie się w godzinach 12:00 - 16:00
Tego samego dnia, na sali widowiskowej MOK odbędzie się koncert charytatywny w ramach pikniku. Pojawią się na nim m.in: Monika Kuszyńska, Grupa Rafała Kmity, Marcin Tytko, Łukasz SzeligaPatman Crew, a w rolę prowadzącej wcieli się Małgorzata Krzysicka. Koncert odbędzie się 14 czerwca o godz. 17:00. Bilety po 10 zł do nabycia w kasie MOK. 
Organizatorami imprezy są: ZSiPS Zawiercie, Miasto Zawiercie, OSiR Zawiercie, MOK Zawiercie. Patronat honorowy objął Prezydent Zawiercia, Ryszard Mach.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/